Finančná kríza klope na dvere.

Autor: Beáta Jankajová | 12.7.2018 o 14:54 | (upravené 12.7.2018 o 15:32) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  99x

10 uznávaných odborníkov a stratégov, ktorí predpovedali doterajšie krízy sa zhodli, že nastane ekonomický kolaps v najbližších 18-24 mesiacoch, ak nie skôr.

Už z viacerých strán sa hovorí o prichádzajúcej kríze. Nižšie môžete nájsť linky na videá známych svetových osobností ako Mike Maloney, Robert Kiyosaki, Warren Buffett a Bill Gates, ktorí hovoria o finančnej kríze. Mike Maloney   Robert Kiyosaki   Warren Bufett   Bill Gates

Robert Kiyosaki - je americký podnikateľ a autor kníh, známy svojím bestsellerom Bohatý otec, chudobný otec. Je tiež niekedy označovaný ako "učiteľ bohatých".

JEDNOZNAČNE ODPORÚČA NÁKUP FYZICKÉHO ZLATA VO FORME MINCÍ A TEHLIČIEK

Kolaps finančného systému sa blíži a čaká nás kríza. Otázkou je iba kedy.

Súčasná situácia je dosť podobná situácii z 30. rokov minulého storočia. Viacero vlád musí kvôli tlaku finančných trhov znížiť dlh. To je aj dôvod, kvôli ktorému globálna ekonomika skĺzne k ďalšej recesii.

V roku 1929 prišla Veľká hospodárska kríza, ktorá sa veľmi podobá dnešnej situácii. Táto kríza mala dopad na celý svet. Ľudia prišli o všetky svoje úspory, skrachovalo viac ako 2000 bánk. Ľudia stratili až 90% svojich investovaných peňazí na burze. Nezamestnanosť sa štvornásobila. Veľa spoločností skrachovalo. Zvýšili sa výrazne dane za nehnuteľnosti, firemné dane a dane z príjmov - pre niektoré skupiny bol nárast z 25% až na 63%.

Prečo sa to stalo - v prvom rade bola bublina na burze a jej pád spôsobil obrovské problémy všetkým od bánk cez veľké spoločnosti až po bežných ľudí. Zároveň centrálna banka FED tlačila veľké množstvo peňazí, čo malo za dôsledok ich znehodnotenie. A to môžeme sledovať práve teraz.

Kríza nás môže postihnúť kedykoľvek (či už osobná alebo finančná), môže prísť rozvod, strata príjmu, ekonomická kríza, krach bánk - je dôležité mať reálny majetok, ktorý viete kedykoľvek predať a nikto Vám naň nesiahne ani banka či exekútor. Zlato predstavuje istotu aj v obdobiach ekonomickej krízy. Dokonca aj keď sú banky zatvorené a bankomaty nefunkčné, spoločnosti, ktoré predávajú fyzické zlato sú k dispozícii pre spätný odkup zlata. Poprípade ním viete aj zaplatiť. 

Momentálna situácia dnes..

Blíži sa kríza, Deutche Bank - 3. najväčšia európska banka krachuje, v roku 2016 skrachovala banka v Rakúsku Heta a ľudia uvidia svoje peniaze o 6 rokov, ak vôbec, zároveň čoskoro nastane výrazný pád aj na burze a k tomu máme na celom svete obrovskú zadlženosť.

V každej jednej kríze už od 470 p.n.l., kto mal fyzické zlato, mal skutočný hodnotný majetok, ktorý má hodnotu sám o sebe. 

Zlato je pre Vás istota. 

Prečo ja vidím riešenie a hodnotu v Zlate?

Investičné fyzické zlato má hodnotu samo o sebe.Investičné fyzické zlato má hodnotu samo o sebe. (Leonhard Foeger)

Človek sa snaží, pracuje, sporí si, platí si poistku, sporí si na dôchodok a verí tomu, že je zabezpečený a zrazu keď príde o príjem na pár mesiacov, zistí, že má problém. Keď nezaplatíte viac ako 3 mesiace či už úver, hypotéku alebo poistku tak Vám ho zrušia či dajú splatiť do pár týždňov. Hovorím z vlastnej skúsenosti.

Keď máte zlato - viete ho predať a do týždňa máte peniaze na účte pri odkupe zlata cez našu spoločnosť a máte nielen vyplatené veci, ale aj finančnú rezervu na dlhšie obdobie v závislosti od množstva zlata, ktoré máte.

Napr. počas krízy 2008 kedy burza, akcie spoločností spadli o 60% až 80%, zlato stúplo o 30%. V nasledujúcich troch rokoch cena zlata stúpla na 2,4 násobok.

Zlato je výborné aj ako sporenie pre deti. Bez povinnosti pravidelných platieb, pri nasporení 10 gramov alebo 1 unce (31,1g) zlata - dostávate tehličky zlata pravidelne domov alebo do bankového trezoru. Mne mamka sporila v poistke a kým som dovŕšila 20 rokov - dostala som peniaze, ktorých hodnota bola výrazne znehodnotená.

Sporením v zlate dáte svojim deťom väčšiu hodnotu do budúcnosti. A v prípade potreby viete tie tehličky kedykoľvek predať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?