Finančná kríza klope na dvere.

Autor: Beáta Jankajová | 12.7.2018 o 14:54 | (upravené 12.7.2018 o 15:32) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  81x

10 uznávaných odborníkov a stratégov, ktorí predpovedali doterajšie krízy sa zhodli, že nastane ekonomický kolaps v najbližších 18-24 mesiacoch, ak nie skôr.

Už z viacerých strán sa hovorí o prichádzajúcej kríze. Nižšie môžete nájsť linky na videá známych svetových osobností ako Mike Maloney, Robert Kiyosaki, Warren Buffett a Bill Gates, ktorí hovoria o finančnej kríze. Mike Maloney   Robert Kiyosaki   Warren Bufett   Bill Gates

Robert Kiyosaki - je americký podnikateľ a autor kníh, známy svojím bestsellerom Bohatý otec, chudobný otec. Je tiež niekedy označovaný ako "učiteľ bohatých".

JEDNOZNAČNE ODPORÚČA NÁKUP FYZICKÉHO ZLATA VO FORME MINCÍ A TEHLIČIEK

Kolaps finančného systému sa blíži a čaká nás kríza. Otázkou je iba kedy.

Súčasná situácia je dosť podobná situácii z 30. rokov minulého storočia. Viacero vlád musí kvôli tlaku finančných trhov znížiť dlh. To je aj dôvod, kvôli ktorému globálna ekonomika skĺzne k ďalšej recesii.

V roku 1929 prišla Veľká hospodárska kríza, ktorá sa veľmi podobá dnešnej situácii. Táto kríza mala dopad na celý svet. Ľudia prišli o všetky svoje úspory, skrachovalo viac ako 2000 bánk. Ľudia stratili až 90% svojich investovaných peňazí na burze. Nezamestnanosť sa štvornásobila. Veľa spoločností skrachovalo. Zvýšili sa výrazne dane za nehnuteľnosti, firemné dane a dane z príjmov - pre niektoré skupiny bol nárast z 25% až na 63%.

Prečo sa to stalo - v prvom rade bola bublina na burze a jej pád spôsobil obrovské problémy všetkým od bánk cez veľké spoločnosti až po bežných ľudí. Zároveň centrálna banka FED tlačila veľké množstvo peňazí, čo malo za dôsledok ich znehodnotenie. A to môžeme sledovať práve teraz.

Kríza nás môže postihnúť kedykoľvek (či už osobná alebo finančná), môže prísť rozvod, strata príjmu, ekonomická kríza, krach bánk - je dôležité mať reálny majetok, ktorý viete kedykoľvek predať a nikto Vám naň nesiahne ani banka či exekútor. Zlato predstavuje istotu aj v obdobiach ekonomickej krízy. Dokonca aj keď sú banky zatvorené a bankomaty nefunkčné, spoločnosti, ktoré predávajú fyzické zlato sú k dispozícii pre spätný odkup zlata. Poprípade ním viete aj zaplatiť. 

Momentálna situácia dnes..

Blíži sa kríza, Deutche Bank - 3. najväčšia európska banka krachuje, v roku 2016 skrachovala banka v Rakúsku Heta a ľudia uvidia svoje peniaze o 6 rokov, ak vôbec, zároveň čoskoro nastane výrazný pád aj na burze a k tomu máme na celom svete obrovskú zadlženosť.

V každej jednej kríze už od 470 p.n.l., kto mal fyzické zlato, mal skutočný hodnotný majetok, ktorý má hodnotu sám o sebe. 

Zlato je pre Vás istota. 

Prečo ja vidím riešenie a hodnotu v Zlate?

Investičné fyzické zlato má hodnotu samo o sebe.Investičné fyzické zlato má hodnotu samo o sebe. (Leonhard Foeger)

Človek sa snaží, pracuje, sporí si, platí si poistku, sporí si na dôchodok a verí tomu, že je zabezpečený a zrazu keď príde o príjem na pár mesiacov, zistí, že má problém. Keď nezaplatíte viac ako 3 mesiace či už úver, hypotéku alebo poistku tak Vám ho zrušia či dajú splatiť do pár týždňov. Hovorím z vlastnej skúsenosti.

Keď máte zlato - viete ho predať a do týždňa máte peniaze na účte pri odkupe zlata cez našu spoločnosť a máte nielen vyplatené veci, ale aj finančnú rezervu na dlhšie obdobie v závislosti od množstva zlata, ktoré máte.

Napr. počas krízy 2008 kedy burza, akcie spoločností spadli o 60% až 80%, zlato stúplo o 30%. V nasledujúcich troch rokoch cena zlata stúpla na 2,4 násobok.

Zlato je výborné aj ako sporenie pre deti. Bez povinnosti pravidelných platieb, pri nasporení 10 gramov alebo 1 unce (31,1g) zlata - dostávate tehličky zlata pravidelne domov alebo do bankového trezoru. Mne mamka sporila v poistke a kým som dovŕšila 20 rokov - dostala som peniaze, ktorých hodnota bola výrazne znehodnotená.

Sporením v zlate dáte svojim deťom väčšiu hodnotu do budúcnosti. A v prípade potreby viete tie tehličky kedykoľvek predať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Fico, Kočner, Bašternák a ďalší. Ľudia, ktorých spája Bonaparte

Komplex vzbudzoval rozruch od začiatku.

Stĺpček Petra Schutza

Plagiátori všetkých krajín, poďte na Slovensko

Danko je na najlepšej ceste zachovať sa na čele Národnej rady.


Už ste čítali?